KEMPEROL 2K-PUR

KEMPEROL-2K-PUR

KEMPEROL 2K-PUR - najlepsza hydroizolacja


Opis produktu

KEMPEROL 2K-PUR jest wolną od rozpuszczalników płynną hydroizolacją o neutralnym zapachu, która została opracowana specjalnie do stosowania we wrażliwych otoczeniach. Mianowicie w środowisku, w którym wydzielające się opary rozpuszczalników są niepożądane i mogłyby prowadzić do zakłóceń normalnej pracy.

KEMPEROL 2K-PUR łączy doświadczenia ponad 40-letniej technologii izolowania obiektów ze współczesnymi, aktualnymi wymogami stawianymi nowoczesnym wyrobom budowlanym.

Hydroizolacja wolna od rozpuszczalnika, również do wnętrz.

Ta płynna hydroizolacja nadaje się szczególnie dobrze do długotrwałego izolowania i uszczelniania dachów, balkonów, tarasów, parkingów piętrowych i wnętrz w:
szpitalach
przedszkolach
szkołach
biurach z pracującą klimatyzacją

Użycie

  • Podczas obróbki neutralnej zapachowo hydroizolacji KEMPEROL 2K-PUR nie dochdzi do przerw w toku pracy w remonotwanym obiekcie. Klimatyzacje mogą pracować bez zakłóceń, nie ma potrzeby ponoszenia kosztów za pracę w weekendy.
  • KEMPEROL 2K-PUR wytrzymuje krótkotrwale temp. do 250 °C i dzięki temu nadaje się pod gorący asfalt przy budowie dróg.
  • Obróbkę wykonuje się metodą dwóch warstw. Pierwsza warstwa jest rozprowadzana na podłożu i na niej rozwijana jest, bez pozostawiania pęcherzy, włóknina zbrojeniowa. Włókninę rozkła się z 5-cio cm zakładką. Następsie wylewana jest, druga warstwa „mokre na mokre“ przesączając całkowicie włókninę. Rozłożona na grubość 2 mm hydroizolacja ulega utwardzeniu, łącząc się na całej powierzchni z podłożem.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Obszary zastosowania:


zastosowań Płynnie stosowany system hydroizolacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, szczególnie w szpitalach, szkołach i żłobkach. Nadaje się do połączeń, detali konstrukcyjnych i powierzchni, również pod asfaltem lanym.

Właściwości:


Przy + 23 ° C i max. 50% rel. wilgotność:
- czas urabialności 30 minut
- odporny na deszcz po 2 godzinach
- można chodzić po 16 godzinach
- całkowicie utwardzony po 3 dniach
- następna warstwa po 16 godzinach

DO POBRANIA