KEMPEROL 022

kemperol 22

KEMPEROL 022 - System impregnacji wodoodpornej wzmocniony włóknem


Opis produktu

Hydroizolacja KEMPEROL 022 jest wolną od rozpuszczalników płynną hydroizolacją, która na całej powierzchni zbrojona jest włókniną KEMPEROL 500. Podłoże, jeśli to konieczne, powinno być gruntowane odpowiednim podkładem. Izolacje nakłada się trzyczęściowo (warstwa płynu – zbrojenie – druga warstwa płynu). Świeżą jeszcze hydroizolacje posypuje się piaskiem kwarcowym KEMPERTEC NQ 0408. Kiedy masa uszczelniająca stwardnieje można bezpośrednio na nią układać płytki ceramiczne używając kleju mineralnego KEMPERDUR MT.

Hydroizolację KEMPEROL 022 stosuje się do mokrych pomieszczeń na ściany i posadzki o bezpośrednim lub pośrednim obciążeniu i do uszczelniania odpływów. Nadaje się zarówno do prywatnych łazienek jak i łazienek w hotelach, łaźni prysznicowych, dużych kuchni i pralni.

< Korzyści stosowania tej izolacji wynikają z charakteru obróbki: Płynny materiał izolacyjny razem z włókniną rozkłada się jednowarstwowo i pozostawia się do stwardnienia. Wszystkie wywinięcia i przepusty są jednolicie połączone z powierzchnią. Dzięki zbrojeniu włókniną izolacja pozostaje długotrwale odporna na obciążenia, wodoszczelna i odporna na rysy i pęknięcia w obrębie fug. A przede wszystkim płynne hydroizolacje w porównaniu do tradycyjnych hydroizolacji znacznie przyspieszają obróbkę trudnych elementów.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Obszary zastosowania:


Prywatne łazienki, łaźnie publiczne, instalacje prysznicowe, pokoje do zmywarek, łazienki w hotelach i szpitalach.

Właściwości:


*Pomiary przy temp. 20°C i 50% rel. wilgotności powietrza.
Podane wartości zmieniają się pod wpływem: wiatru, wilgotności i temperatury powietrza.
- czas urabialności 25 minut
- można chodzić po 16 godzinach
- całkowicie utwardzony po 72 godzinach
- kolejna warstwa po 16 godzinach.

DO POBRANIA