KEMPERDUR TC

kemperdur tc

KEMPERDUR TC - Uniwersalna warstwa pokryć powierzchni


Opis produktu

KEMPERDUR TC jest trójskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym systemem nawierzchniowym, który można wykorzystać do stworzenia trwałej warstwy ścieralnej wewnątrz i na zewnątrz. Podczas obróbki powierzchni za pomocą systemów nawierzchniowych KEMPEROL, KEMPERDUR TC służy jako podkład wyrównujący na nierównych powierzchniach, łukach i otworach.
KEMPERDUR TC daje również możliwości tworzenia przeróżnych efektów dekoracyjnych. Stosowany do obu obszarów zewnętrznych, takich jak balkony, tarasy, zadaszone przejścia, parkingi, podjazdy, podwórka, rampy, a także obszary wewnętrzne, takie jak hale, warsztaty, piwnice lub powierzchnie sklepowe.
Wskazówka: Zwiększ atrakcyjność wizualną powierzchni za pomocą elementów dekoracyjnych - KEMPERDUR CQ 0408 kolorowy piasek kwarcowy do rozpraszania lub KEMPERDUR Deko lub Deko 2K.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Obszary zastosowania:


Uniwersalna warstwa ścieralna i ochronna do powierzchni narażonych na duże obciążenia mechaniczne, takie jak parkingi, podjazdy, rampy, zadaszone przejścia, balkony i tarasy. Nadaje się również jako nawierzchnia do pomieszczeń wewnętrznych, takich jak sklepy, hale, warsztaty i piwnice.

Właściwości:


*Pomiary przy temp. 20°C i 50% rel. wilgotności powietrza.
Podane wartości zmieniają się pod wpływem: wiatru, wilgotności i temperatury powietrza.
- czas obróbki ok. 15 min.
- odporny na deszcz po ok. 4 godz.
- można chodzić po ok. 4 godz.
- można jeżdzić po ok. 8 godz.
- możliwa dalsza obróbka po ok. 4 godz. max. 3 dniach

DO POBRANIA